Kingbright
型号:
WP130WCP/2EGW
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED IND 3MM BI-LVL RD/GN WH DIFF
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5105
$1.5105
10
$0.9538
$9.538
100
$0.705945
$70.5945
500
$0.648736
$324.368
1000
$0.534261
$534.261
2000
$0.507547
$1015.094
5000
$0.4961
$2480.5
10000
$0.484652
$4846.52
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused, White |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.2V Green, 2V Red |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green, Red (x 2) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 21mcd |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Kingbright |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 568nm, 625nm |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | WP130 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |