Kingbright
型号:
WP154A4AVSSUREQBFZGW
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
5MM (T1 3/4) 1-LEVEL RBG FULL CO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.154
$3.154
10
$2.10235
$21.0235
100
$1.617565
$161.7565
500
$1.46224
$731.12
1000
$1.256612
$1256.612
2000
$1.18807
$2376.14
5000
$1.160653
$5803.265
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused, White |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 1.9V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 100mcd Red, 1300mcd Green, 500mcd Blue |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Kingbright |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 645nm Red, 515nm Green, 460nm Blue |
| Current | 30mA Red, 5mA Green, 30mA Blue |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |