Kingbright
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.36575
$3.6575
100
$0.242155
$24.2155
1000
$0.18697
$186.97
2000
$0.168948
$337.896
5000
$0.157681
$788.405
10000
$0.152057
$1520.57
25000
$0.149796
$3744.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 2V |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Red |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 22.5mcd |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Kingbright |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 627nm |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | WP934 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |