Kingbright
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.608
$0.608
10
$0.4009
$4.009
100
$0.26505
$26.505
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Clear, Tinted |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 2V |
| Viewing Angle | 34° |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 40mcd |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Kingbright |
| Package | Bag |
| Wavelength - Peak | 568nm |
| Current | 25mA |
| Base Product Number | WP934 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |