Kingbright
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.007
$1.007
10
$0.6365
$6.365
100
$0.47063
$47.063
500
$0.432497
$216.2485
1000
$0.356174
$356.174
2000
$0.338371
$676.742
5000
$0.330733
$1653.665
10000
$0.323104
$3231.04
25000
$0.318012
$7950.3
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused, White |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 2.2V Green, 2V Red |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green, Red |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 14mcd Green, 10mcd Red |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Kingbright |
| Package | Bag |
| Wavelength - Peak | 568nm, 617nm |
| Current | 25mA Green, 30mA Red |
| Base Product Number | WP937 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |