WPB2512QLR030FYR
Littelfuse Inc.
型号:
WPB2512QLR030FYR
封装:
2512
描述:
2T WPC2512 2W 50PPM 30 MOHM 1.0%
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 30 mOhms
Series WPB
Power (Watts) 2W