WRM0207C-100RFI
TT Electronics/Welwyn
型号:
WRM0207C-100RFI
封装:
0207
描述:
RES SMD 100 OHM 1% 0.4W 0207
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.240" L (2.40mm x 6.10mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 0207
Resistance 100 Ohms
Series WRM
Power (Watts) 0.4W, 2/5W