WS1A47R0J
Bourns Inc.
型号:
WS1A47R0J
品牌:
Bourns Inc.
封装:
Axial
描述:
RES 47 OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.453" L (5.00mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 Ohms
Series WS
Power (Watts) 1W