Vishay Dale
型号:
WSBS5216L1000KT
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RESISTOR SHUNT 100 UOHM 10% 12W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.962
$18.962
10
$16.56515
$165.6515
25
$14.9682
$374.205
50
$14.21979
$710.9895
100
$13.72085
$1372.085
250
$12.97244
$3243.11
500
$12.4735
$6236.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Applications | Automotive AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | ±150ppm/°C |
| Mounting Type | Shunt Fixture, 60mm Pitch |
| Product Status | Active |
| Resistance | 100 µOhms |
| Series | Power Metal Strip® |
| Power (Watts) | 12W |
| Type | Shunt, Battery |
| Mfr | Vishay Dale |
| Package | Tray |