首页 / 光电,工业 / WSE16I-34162100A00
minImg
WSE16I-34162100A00
SICK, Inc.
型号:
WSE16I-34162100A00
品牌:
SICK, Inc.
描述:
SENSOR THRU-BEAM 45M NPN/PNP
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Ingress Protection IP66, IP67
Sensing Distance 0' ~ 147.60' (0 ~ 45m)
Response Time 500µs
Output Configuration Push-Pull, NPN/PNP
Sensing Method Through-Beam
Light Source Infrared (850nm)
Product Status Active
Connection Method Cable with Connector
Series W16
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr SICK, Inc.
Cable Length 10.630" (270.00mm)