WSHM28182L000JEA
Vishay Dale
型号:
WSHM28182L000JEA
品牌:
Vishay Dale
封装:
2818
描述:
RES 0.002 OHM 5% 7W 2818
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.069" (1.75mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2818
Ratings AEC-Q200
Resistance 2 mOhms
Series WSHM2818
Power (Watts) 7W