WSHP2818R1000FEB
Vishay Dale
型号:
WSHP2818R1000FEB
品牌:
Vishay Dale
封装:
2818
描述:
RES 0.1 OHM 1% 10W 2818
库存 : 898
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.069" (1.75mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2818
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 mOhms
Series Power Metal Strip®
Power (Watts) 10W