WSK1206R0150FEA18
Vishay Dale
型号:
WSK1206R0150FEA18
品牌:
Vishay Dale
封装:
1206
描述:
RES 0.015 OHM 1% 1/2W 1206
库存 : 2369
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±35ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 15 mOhms
Series WSK-HP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W