Vishay Dale
型号:
WSL2010R0200FTA18
品牌:
封装:
2010
批次:
-
描述:
RES 0.02 OHM 1% 1W 2010
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.223
$2.223
10
$1.9722
$19.722
25
$1.82894
$45.7235
50
$1.7214
$86.07
100
$1.50613
$150.613
250
$1.291012
$322.753
500
$1.075837
$537.9185
1000
$0.932396
$932.396
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±75ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2010 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 20 mOhms |
| Series | WSL-HP |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |