WSLP0805R0220FEB
Vishay Dale
型号:
WSLP0805R0220FEB
封装:
0805
描述:
RES 0.022 OHM 1% 1/2W 0805
库存 : 1680
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.023" (0.58mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 mOhms
Series WSLP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W