WSLP1206R0330FEA
Vishay Dale
型号:
WSLP1206R0330FEA
封装:
1206
描述:
RES 0.033 OHM 1% 1W 1206
库存 : 12549
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 33 mOhms
Series WSLP
Power (Watts) 1W