WSR2R0700FTA
Vishay Dale
型号:
WSR2R0700FTA
品牌:
Vishay Dale
封装:
4527
描述:
RES 0.07 OHM 1% 2W 4527
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.100" (2.54mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 4527
Ratings AEC-Q200
Resistance 70 mOhms
Series WSR
Power (Watts) 2W