WSR3R0800FBA
Vishay Dale
型号:
WSR3R0800FBA
描述:
RES 0.08 OHM 1% 3W 4527
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.100" (2.54mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 80 mOhms
Series WSR
Power (Watts) 3W