Vishay Dale
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.168
$5.168
10
$4.66735
$46.6735
25
$4.27044
$106.761
50
$3.97233
$198.6165
100
$3.475765
$347.5765
250
$2.979238
$744.8095
500
$2.730984
$1365.492
1000
$2.502566
$2502.566
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 275°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.100" (2.54mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±75ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4527 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 30 mOhms |
| Series | WSR |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | 4527 J-Lead |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |