WSTM0603QLR020FNR
Littelfuse Inc.
型号:
WSTM0603QLR020FNR
封装:
0603
描述:
2T WSTM0603 0.5W 50PPM 20 MOHM 1
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.067" L x 0.035" W (1.70mm x 0.89mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 20 mOhms
Series WSTM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W