WSTM2512QLR027FYR
Littelfuse Inc.
型号:
WSTM2512QLR027FYR
封装:
2512
描述:
2T WSTM2512 2W 50PPM 27 MOHM 1.0
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 27 mOhms
Series WSTM
Power (Watts) 2W