WSU150-1200-13
Triad Magnetics
型号:
WSU150-1200-13
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
库存 : 161
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cETLus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 1.2A
Series WSU
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Cord Length 60" (1.52m)
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC