WT100-KM1KM1-48INCH
WITHWAVE CO LTD
型号:
WT100-KM1KM1-48INCH
描述:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 4'
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type -
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.92mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector 2.92mm Plug
Product Status Active
Series W-Test™
Length 48.0" (1.2m) 4.0'
1st Contact Gender Male
Mfr WITHWAVE CO LTD
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz