TDK Corporation
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.7185
$9.7185
12
$8.6355
$103.626
36
$7.987914
$287.564904
48
$6.908476
$331.606848
84
$6.692522
$562.171848
240
$6.476625
$1554.39
444
$6.260738
$2779.767672
948
$5.742608
$5443.992384
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Q @ Freq | 80 @ 100kHz |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | - |
| Size / Dimension | 2.05" L x 2.05" W x 0.22" H (52.0mm x 52.0mm x 5.6mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| DC Resistance (DCR) | 100mOhm Max |
| Series | WT |
| Function | Transmitter |
| Inductance | 24µH |
| Type | 1 Coil, 2 Layer |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tray |