首页 / 共模扼流圈 / WTCF2012Z0M361PB
minImg
WTCF2012Z0M361PB
Walsin Technology Corporation
型号:
WTCF2012Z0M361PB
描述:
CMC 300MA 2LN 360 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 500mOhm
Impedance @ Frequency 360 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.055" (1.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series WTCF2012
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 300mA