WU732BTTD12L0F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
WU732BTTD12L0F
封装:
0612
描述:
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 12 mOhms
Series -
Power (Watts) 1W