WV-699254-5-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
型号:
WV-699254-5-9
描述:
LABEL ID PRODUCTS
用户指南
Series WV
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Label Size 2.75" x 1.00" (69.9mm x 25.4mm)