WW3JT3R30
Stackpole Electronics Inc
型号:
WW3JT3R30
封装:
Axial
描述:
RES 3.3 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series WW
Power (Watts) 3W