Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
WYO472MCMCF0KR
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.76
$0.76
10
$0.5814
$5.814
50
$0.48298
$24.149
100
$0.415815
$41.5815
500
$0.321936
$160.968
1000
$0.27722
$277.22
2500
$0.259331
$648.3275
5000
$0.245917
$1229.585
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 440VAC |
| Temperature Coefficient | Y5U (E) |
| Size / Dimension | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | WYO |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 4700 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |