首页 / 晶体 / X3AEELNANF-48.000000
minImg
X3AEELNANF-48.000000
Taitien
型号:
X3AEELNANF-48.000000
品牌:
Taitien
描述:
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series X3
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Operating Mode Fundamental
Frequency 48 MHz