TTM Technologies, Inc.
型号:
X3C21P2-03S
封装:
SMD
批次:
-
描述:
RF DIR COUPLER 2GHZ-2.3GHZ SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.807
$4.807
10
$4.294
$42.94
25
$3.86422
$96.6055
100
$3.52089
$352.089
250
$3.17737
$794.3425
500
$2.851064
$1425.532
1000
$2.404507
$2404.507
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 0.22dB |
| Applications | General Purpose |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMD |
| Series | Xinger III® |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Power - Max | 172W |
| Coupler Type | Standard |
| Mfr | TTM Technologies, Inc. |
| Frequency | 2GHz ~ 2.3GHz |
| Isolation | 25dB |
| Return Loss | 25dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | X3C21P2 |
| Coupling Factor | 3dB |