TTM Technologies, Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.621
$10.621
10
$9.60735
$96.0735
25
$8.84906
$221.2265
100
$8.090485
$809.0485
250
$7.584838
$1896.2095
500
$7.079191
$3539.5955
1000
$6.72523
$6725.23
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 0.15dB |
| Applications | DCS, PCS |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | Xinger® |
| Package / Case | 5-SMD, No Lead |
| Power - Max | 350W |
| Coupler Type | Standard |
| Mfr | TTM Technologies, Inc. |
| Frequency | 3.3GHz ~ 3.6GHz |
| Isolation | 25dB |
| Return Loss | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | X3C35 |
| Coupling Factor | - |