TTM Technologies, Inc.
型号:
X4C20J1-20G
封装:
0805
批次:
-
描述:
DIRECTIONAL COUPLER 5G 20DB 0805
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3965
$1.3965
10
$1.2369
$12.369
25
$1.1172
$27.93
100
$0.97755
$97.755
250
$0.85785
$214.4625
500
$0.7581
$379.05
1000
$0.5985
$598.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 0.1dB, 0.13dB, 0.14dB, 0.15dB |
| Applications | LTE |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0805 |
| Series | Xinger® |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Power - Max | 10W |
| Coupler Type | Standard |
| Mfr | TTM Technologies, Inc. |
| Frequency | 1.4GHz ~ 2.9GHz |
| Isolation | - |
| Return Loss | 18dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | X4C20 |
| Coupling Factor | 21.5 ± 1.5dB |