KYOCERA AVX
型号:
X9001748-W3DRMB
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
EXTERNAL WI-FI DUAL BAND ANTENNA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.6525
$5.6525
10
$5.10625
$51.0625
25
$4.86856
$121.714
100
$4.2275
$422.75
250
$4.0375
$1009.375
500
$3.68125
$1840.625
1000
$3.20625
$3206.25
2500
$3.0875
$7718.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.485GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Applications | Bluetooth, Zigbee™ |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination | RP-SMA Female |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Height (Max) | 7.087" (180.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Series | Ethertronics |
| Antenna Type | Wire Element |
| Frequency (Center/Band) | 2.44GHz, 5.5GHz |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Return Loss | -9dB, -7.33dB |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Gain | 3.2dBi, 3.6dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), UHF (5GHz ~ 6GHz) |