X9421WS16-2.7T1
Renesas Electronics America Inc
型号:
X9421WS16-2.7T1
封装:
16-SOIC
描述:
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Configuration Potentiometer
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Number of Taps 64
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Non-Volatile
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 16-SOIC
Series XDCP™
Package / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V