Schneider Electric
型号:
XB4FVB1
封装:
-
批次:
-
描述:
HARMONY XB4, PILOT LIGHT FLUSH M
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$66.7755
$66.7755
10
$62.8444
$628.444
25
$60.88056
$1522.014
50
$56.95288
$2847.644
100
$53.81066
$5381.066
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 4X, 4, 12, 13 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Panel Cutout Dimensions | 1.21" (30.75mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | - |
| Ratings | AC/DC |
| Series | Harmony XB4 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | White |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 18mA |
| Lens Size | - |