Schneider Electric
型号:
XB6AS8342B
封装:
-
批次:
-
描述:
COMPLETE EMERGENCY STOP PUSH BUT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$60.572
$60.572
10
$57.0114
$570.114
25
$55.2292
$1380.73
50
$51.66613
$2583.3065
100
$48.815655
$4881.5655
请发送询价,我们将立即回复。

| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC), 220mA (DC) |
| Circuit | SPST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Includes | - |
| Series | Harmony XB6 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |