Schneider Electric
型号:
XB6EAD221P
封装:
-
批次:
-
描述:
MONOLITHIC SELECTOR SWITCH, HARM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.4515
$17.4515
10
$16.2089
$162.089
25
$14.54602
$363.6505
50
$14.13049
$706.5245
100
$12.46799
$1246.799
250
$11.636816
$2909.204
500
$11.387479
$5693.7395
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Number of Positions | 2 |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Approval Agency | CCC, cURus |
| Current Rating (Amps) | 1.5A (AC), 1A (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.00mm Dia |
| Depth Behind Flange | - |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 250,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | Harmony XB6 |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Switch Function | On-On |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Package | Box |