Torex Semiconductor Ltd
型号:
XBP15SRV05W-G
封装:
SOT-26P
批次:
-
描述:
TVS DIODE 5VWM 10VC SOT26P
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
10
$0.34105
$3.4105
100
$0.21242
$21.242
500
$0.145369
$72.6845
1000
$0.111824
$111.824
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Applications | DVI, Ethernet, USB |
| Capacitance @ Frequency | 1pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-26P |
| Series | - |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 10V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Torex Semiconductor Ltd |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | XBP15 |