XC-1000-499
Brady Corporation
型号:
XC-1000-499
描述:
XPERT NYLON CLOTH 20' ROLL X 1"
用户指南
Printer Name IDXPERT™ Handheld Labeler
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 0.240" (6.09mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Nylon Cloth
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 1.000" (25.40mm)