Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
XC5F-5022-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIN RCPT 50POS PCB RA GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.726
$6.726
10
$6.08285
$60.8285
25
$5.74674
$143.6685
50
$5.60652
$280.326
100
$5.32627
$532.627
250
$4.76558
$1191.395
500
$4.485235
$2242.6175
1000
$3.924583
$3924.583
2500
$3.728351
$9320.8775
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish Thickness | 16.0µin (0.41µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | XC5 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | Q |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XC5F |