XC6201P392DR-G
Torex Semiconductor Ltd
型号:
XC6201P392DR-G
描述:
IC REG LINEAR 3.9V 250MA 6USPB
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Output Type Fixed
PSRR -
Voltage - Input (Max) 10V
Number of Regulators 1
Current - Output 250mA
Mfr Torex Semiconductor Ltd
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.9V
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 200mA