XC6810A44G0R-G
Torex Semiconductor Ltd
型号:
XC6810A44G0R-G
封装:
12-WLP (1.17x1.57)
描述:
MULTI-FUNCTION MICRO BATTERY CHA
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Pack Voltage 4.4V
Charge Current - Max 25mA
Number of Cells 1
Current - Charging Constant - Programmable
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 12-WLP (1.17x1.57)
Series -
Fault Protection Over Temperature, Over Voltage, Reverse Current, Short Circuit
Package / Case 12-XFBGA, WLBGA
Voltage - Supply (Max) 28V