XC9282B14E0R-G
Torex Semiconductor Ltd
型号:
XC9282B14E0R-G
封装:
5-WLP-06 (0.88x0.96)
描述:
HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Synchronous Rectifier Yes
Output Type Fixed
Voltage - Input (Max) 5.5V
Current - Output 600mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 5-WLP-06 (0.88x0.96)
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 2.5V
Series XC9282
Function Step-Down
Package / Case 5-XFBGA, WLBGA
Frequency - Switching 6MHz
Mfr Torex Semiconductor Ltd
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.4V