XCM414B036D2-G
Torex Semiconductor Ltd
型号:
XCM414B036D2-G
封装:
USP-8B10
描述:
VOLTAGE REGULATOR WITH BRIDGE DI
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Applications Converter, Wireless Devices
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package USP-8B10
Number of Outputs 1
Series -
Package / Case 8-PowerXDFN
Voltage - Output 3.6V
Mfr Torex Semiconductor Ltd
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 2V ~ 26V