Schneider Electric
型号:
XCSB703
封装:
-
批次:
-
描述:
SAFETY SWITCH, TELEMECANIQUE SAF
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$256.8895
$256.8895
5
$253.1085
$1265.5425
10
$241.775
$2417.75
25
$226.66392
$5666.598
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Holding Force | 2kgf |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 120VAC, 125VDC |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Panel Disconnect |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC) |
| Conduit Thread Size | 1/2" NPT |
| Circuit | 3PST-2NC/1NO |
| Product Status | Active |
| Series | XCSB |
| Type | Solenoid Release |
| Mfr | Schneider Electric |
| Package | Box |