Schneider Electric
型号:
XCSPA793
封装:
-
批次:
-
描述:
SAFETY SWITCH, TELEMECANIQUE SAF
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$90.801
$90.801
5
$85.3499
$426.7495
10
$77.17895
$771.7895
25
$72.6389
$1815.9725
50
$66.96398
$3348.199
100
$63.559085
$6355.9085
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Holding Force | 1kgf |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 120VAC, 125VDC |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Panel Disconnect |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC) |
| Conduit Thread Size | 1/2" NPT |
| Circuit | DPST-NC |
| Product Status | Active |
| Series | XCSPA |
| Type | Non-Locking |
| Mfr | Schneider Electric |
| Package | Box |