XD9261A34DER-Q
Torex Semiconductor Ltd
型号:
XD9261A34DER-Q
封装:
6-USPC (1.8x2)
描述:
HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Synchronous Rectifier Yes
Output Type Fixed
Voltage - Input (Max) 5.5V
Current - Output 1.5A
Output Configuration Positive
Topology Buck
Voltage - Output (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 6-USPC (1.8x2)
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 2.7V
Series XD9261
Function Step-Down
Package / Case 6-UFDFN Exposed Pad
Frequency - Switching 3MHz
Mfr Torex Semiconductor Ltd
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.4V