XDMYK100A
SunLED
型号:
XDMYK100A
品牌:
SunLED
描述:
DISPLAY 7SEG 3.98" SGL YLW 10DIP
用户指南
Color Yellow
Current - Test 10mA
Size / Dimension 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm)
Millicandela Rating 140mcd
Product Status Active
Power Dissipation (Max) 150mW
Series -
Common Pin Common Anode
Package / Case 10-DIP (4.210", 107.00mm)
Number of Characters 1
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 3.98" (101.20mm)
Mfr SunLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 7.8V