TTM Technologies, Inc.
型号:
XEC24P3-30GR1
封装:
-
批次:
-
描述:
RF DIR COUPLER 2.4GHZ-2.5GHZ SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.9375
$5.9375
10
$5.44635
$54.4635
25
$4.95102
$123.7755
100
$4.45588
$445.588
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 0.1dB |
| Applications | General Purpose |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | Xinger® |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Power - Max | 300W |
| Coupler Type | Standard |
| Mfr | TTM Technologies, Inc. |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Isolation | 27dB |
| Return Loss | 27dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | XEC24 |
| Coupling Factor | 30dB ± 1dB |